• Dēmo
  LWW High Impact Kolekcija 2018
  Ekskluzīva, izmaksu ziņā izdevīga piekļuve pie vairāk nekā 60 augstas ietekmes žurnāliem
  medicīnā un veselības aprūpē, pieejam no Lippincott Williams & Wilkins.
 • Dēmo
  LWW Proprietary Kolekcija
  Piekļuve pie 168 klīniskās medicīnas žurnaliem no LWW
 • Dēmo
  LWW Classic Books Kolekcija
  Pārskata 50 Disciplīnas vairāk kā 1000 izdevumos.
 • Dēmo
  JBI EBP Datubāzes un Žurnālu Paka
  Speciāla datubāze + žurnālu paka pieejama no vienas no pasaules vadošajiem
  informācijas avotiem un balstīts uz pierādījumiem prakses stratēģijas.
Žurnāli

LWW Proprietary Kolekcija 2018

Ekskluzīva, izmaksu ziņā izdevīga piekļuve pie vairāk nekā 166 žurnāliem medicīnā un veselības aprūpē pieejama no Lippincott

LWW Total Access Kolekcija, Ovid ekzluzīvs, piedāvā jūsu lietotājiem ātru un vienkāršu piekļuvi pie augstākās kvalitātes žurnāliem. Lietotāji atradīs nepieciešamākos klīniskos žurnālus kā arī specializētas tēmas. Daudzi žurnāli ir augsti vērtēti un saistīti ar ekspertu redkolēģiju vadītās pirmskomerciālās sabiedrības kuras koncentrējās uz labāko un aktuālo pētījumu izstrādi.

Piekļūt Kolekcijai →
Žurnāli

LWW High Impact Kolekcija 2018

Ekskluzīva, izmaksu ziņā izdevīga piekļuve pie vairāk nekā 60 augstas ietekmes žurnāliem
medicīnā un veselības aprūpē, pieejam no Lippincott Williams & Wilkins.

Jums vajag vienkāršu un izmaksu ziņā izdevīgu veidu lai palielinātu jūsu elektronisko žurnālu bibliotēku. 2018 LWW High Impact kolekcija, Ovid® ekluzīvs, piedāvā jūsu lietotājiem ātru un vienkāršu piekļuvi pie augstākās kvalitātes resursiem.

Piekļūt Kolkcijai Produkta Informācija
Grāmatas

LWW Classic Books Kolekcija

Pārskata 50 Disciplīnas vairāk kā 1000 izdevumos.

Palielinat jūsu institūcijas elektroniskos resursus ar LWW Classic Book Kolekciju— kas iekļau pastāvigu piekļuvi pie vairāk nekā 1000 elektrosikām grāmatām no Lippincott Williams & Wilkins. Katra grāmata kolekcijā ir pirmspēdējaijs izdevums kas dod jūsu lietotājiem ļoti vajadzīgo piekļuvi pie jaunākajiem pētijumiem, teorētiskajiem sasniegumiem un iejaukšanas metodēm kas aptver vairāk nekā 50 spezializētas jomas, ieskaitot medicīnu, medmāsu, veselības aprūpes profesijas, farmakoloģiju, uzvedību zinātnes un citi.

Piekļuve Kolekcijai Produkta Informācija
Datubāze un Žurnāli

Joanna Briggs Institute EBP Datubāze un Žurnālu paka

Speciāla datubāze + žurnālu paka pieejama no vienas no pasaules vadošajiem informācijas avotiem un balstīts uz pierādījumiem prakses stratēģijas.

Visaptveroša uz pierādījumiem balstīta datubāze kas aptver plašu medicīnas, aprūpes un veselības zinātņu specialitāšu klāstu, un ietver unikālu informācijas komplektu, kuru analizēja, novērtēja un sagatavoja JBI ekspertu recenzenti. Žurnālu raksti par sistemātiskiem pārskata protokoliem un sistemātiskiem veselības aprūpes pētījumiem, kas seko JBI metodoloģijai.

Piekļūt Datubāzei Piekļūt Žurnāliem Produkta Informācija
Health Library

Health Library
Premium Basic Sciences Collection

Klīniskais un izglītības saturs medicīnas studentiem.

LWW Health Library piedāvā materjālus priekš klīniskas un izglītības medicīnas studentiem, nodrošina uzticamu veselības zinātņu izglītību un klīnisko saturu tieši studentiem un pasniedzējiem. LWW Health Library izmanto vienotu portālu, kas nodrošina interaktīvu tiešsaistes piekļuvi procedūru videoklipiem, attēliem un situāciju pētījumiem.

Piekļūt Health Library →Produkta Informācija
Datubāze

Ovid MEDLINE

Ovid piedāvā uzticamu meklēšanu vairāk nekā 23 miljonos citātu no vairāk nekā 5600 indeksētiem, zinātniskiem un recenzētiem žurnāliem

Ovid MEDLINE piedāvā precīzus meklēšanas rīkus, lai palīdzētu jums atrast materjālus no šis un jūsu citām datubāzem, žurnaliem un grāmatām vienlaicīgi.

Piekļūt MEDLINE →Produkta Informācija

Palīdziba un Apmācība

Ovid Karte Ātrai Uzziņai

Ovid Īsā Rokasgrāmata

Ovid Online Apmācība

Vairāk Produktu Apmācības...

Reģistrējies Live Webex Apmācības Sesijai

Lai saņemtu tūlītēju palīdzību, sazinaties ar Ovid klientu atbalsta komandu. Vai arī sazinaties ar Ovid apmācības komandu lai organizētu pielāgotu apmācību.

Kontak Informācija

Sazinaties ar Ovid klientu atbalstu

Mūsu tehniskais atbalsts un klientu apkalpošanas speciālisti ir šeit lai palīdzētu. Atrodiet tuvāko pieejamo palīdzības biroju, vai sazinieties ar mums rakstot uz: support@ovid.com


Sazinaties ar Ovid apmācības nodaļu.

Contact Sazinieties ar Ovid treneriem tuvākajā Ovid birojā,, vai rakstiet uz: ovidtrainer@ovid.com

Copyright ©2018 Wolters Kluwer. All Rights Reserved